Baza E-usług

Informacje ogólne
Fachman24.pl - kojarzenie nabywców usług z najbardziej odpowiednimi usługodawcami
Fachman24.pl - kojarzenie nabywców usług z najbardziej odpowiednimi usługodawcami

Opis
Adres strony:
Nazwa firmy:
PKB Info
Adres:
Kielce, świętokrzyskie
E-mail:
Szczegóły
Aktywność
Lokalizacja
 • Fachman24.pl to serwis internetowy, którego celem jest kojarzenie nabywców usług z najbardziej odpowiednimi podmiotami świadczącymi usługi.
  Platforma skierowana jest do firm i instytucji oraz inwestorów indywidualnych, którzy za jej pośrednictwem mogą darmowo zamówić usługi budowlane związane z domem. Rozwiązanie dedykowane jest także dla profesjonalistów, którzy za pośrednictwem systemu mogą otrzymywać informacje o zleceniach.

  Fachman24.pl pozwala na szybkie i wygodne znalezienie odpowiedniego wykonawcy danych prac. Inwestor opisuje swoje zlecenie przy pomocy ankiety. Następnie, system wyszukuje odpowiednich fachowców i rozsyła do nich informacje o zleceniu. Fachowiec zapoznaje się z opisem zlecenia i decyduje, czy chce wykupić do niego dostęp. Jeśli to zrobi, otrzymuje dane kontaktowe inwestora i przedstawia mu swoją ofertę.

  Inwestor wybiera spośród przedstawionych mu ofert najlepszego według niego fachowca. Przy wyborze korzysta z rozbudowanego systemu ocen i komentarzy stworzonych przez użytkowników portalu.


  Numer naboru: 2008
  Dofinansowanie: 778 040,00 PLN
  Zasięg: Krajowy
  Rynek docelowy: Polska  

  Galeria zdjęć


Formularz zgłaszania uwag