Artykuły

Własność intelektualna w internecie. Wybrane zagadnienia - prezentacja

Data: 2014-07-22 09:07:13

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją "Własność intelektualna w internecie. Wybrane zagadnienia”, którą omówiła Małgorzata Nowotnik-Zajączkowska, partner z kancelarii Nowotnik – Lipski – Szafrański podczas piątego webinarium z cyklu „Akademia e-Biznesu VC-View”.

 

więcej

Brand jako proces: punkty zwrotne rozwoju świadomej marki dla biznesu we wczesnej fazie organizacji - prezentacja

Data: 2013-11-18 14:40:00

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją "Brand jako proces: punkty zwrotne rozwoju świadomej marki dla biznesu we wczesnej fazie organizacji", którą omówił ekspert VC podczas czwartego webinarium z cyklu "Akademia e-Biznesu Vc-View" pt. Świadomy brand - kreacja i strategia rozwoju marki start-upu, które odbyło się 21 listopada 2013 r.

więcej

Kryteria oceny spółek i proces inwestycyjny - prezentacja

Data: 2013-09-04 15:09:30

Prezentacja pt. "Kryteria oceny spółek i proces inwestycyjny" została omówiona podczas drugiego webinarium z cyklu "Akademia e-Biznesu Vc-View" pt. Czy już czas na inwestora?, które będziemy transmitować dla Państwa 12 września 2013 roku. W webinarium wzięli udział: Marek Borzestowski z Giza Polish Ventures, Dawid Wiener z Usability Tools oraz Ewa Abel z Giza Polish Ventures.

więcej

Kapitał intelektualny w inwestycjach Venture Capital - prezentacja

Data: 2013-09-02 15:09:50

Prezentacja "Kapitał intelektualny w inwestycjach Venture Capital", która została omówiona podczas pierwszego webinarium z cyklu "Akademia e-Biznesu VC-View", które zorganizowaliśmy 6 czerwca 2013 roku. W webinarium wzięli udział: Zygmunt Grajkowski z Giza Polish Ventures, Borys Musielak z Filmaster.TV oraz Krzysztof Gontarek z tygodnika SmartBiznes.

więcej

Formularz zgłaszania uwag